C Vitamini L Askorbik Asit

5.0 Puan | 2 Oy 30100

C Vitamini L Askorbik Asit


Vitaminler


Sabit fiyatlı Kargo (4,00TL)
Fiyatı : 7,50TL KDV Dahil 7.50 TRY

C Vitamini "L Askorbik Asit"

(10 gr) saf C Vitamini Yani Askorbik Asit İçerir

 

KOZMETİK ÜRÜN DEĞİLDİR

 

GIDA AMACIYLA TÜKETİLMEZ

 

PROFESYONEL KULLANIM İÇİNDİR

 

DAHA BÜYÜK AMBALAJLAR İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ

 

 

Toz formda bulunan C vitamini L Askorbik  Asit olarak bilinir. Vücutta depolanmayan c vitamini suda çözünen ve çabuk bozunan bir vitamindir. Sanılanın aksine limon ve portakalda çok yüksek oranda bulunmaz. En çok kuşburnu, biber ve maydonoz da bulunuz. Çeşitli bitkilerin yapraklarında, asma yaprağı ve sarmaşıkta çokça bulunan bir vitamindir.

 

C Vitamini Kullanımı

 

Suda çözülen bir vitamindir. Çabuk bozulduğu için kozmetik ürünlerde kullanılmayan, bozulmayan formları (ethly ascorbic acid) daha pahalıdır. Su ile temas ettiğinde bekletilmemesi gereken bir vitamin olan C vitamini L Ascorbic Acid, günlük olarak çözelti hazırlanarak kullanılır. Hazırlanan çözelti bekletilmez. Profesyonel kullanım tercihinize göre minimum %5, maksimum oranında çözeltiler hazırlayarak kullanmanız tavsiye edilir. Yani 100 gr suda 5 gr C vitamini kullanabilirsiniz. Cilde Uygulama maksatlı hazırlayacağınız serumlarda bir tatlı kaşığına çay kaşığının ucuyla çok çok az c vitamini ilave ediniz. Saç için hazırlanacak serumlara bir yemek kaşığı suya çeyrek çay kaşığı c vitamini ilave ediniz. 

 

GÖZÜNÜZE TEMAS ETTİRMEYİNİZ, GÖZE TEMAS ETMESİ DURUMUNDA BOL SUYLA DURULAYINIZ. 

 

ÜRÜNÜ SERİN GÜNEŞ IŞIĞI ALMAYAN, ÇOCUKLARIN ERİŞEMEYECEĞİ YERDE MUHAFAZA EDİNİZ.


c vitamini, L ascorbic acid, askorbik asit, c vtiamini satışı c vitamini satın al, c vitamini fiyatı, c vitamini nerede satılır, saf c vitamini

Meral 2016-06-06

Değerlendirme : 5 puan

Mrb ürünlerinizi çok büyük memnuniyetle kullaniyorum yaglar ve vitaminlerden çok memnunu size bu C vitamini cilt bakiminda kreme karistirip kullanabilirmiyim bunu soracaktım simdiden tesekkür ederim :)

Fulya 2016-10-10

Değerlendirme : Değerlendirme yapılmadı.

keşke mesajlara cevap verseniz....

Frkn 2016-11-04

Değerlendirme : Değerlendirme yapılmadı.

Lütfen yanıtlayınız , su ile karıştırıp günde 1gr içmek istiyorum, mümkün mu ? Tabletten ne farkı var satılan takviy3lerden ?

nur 2016-11-19

Değerlendirme : 5 puan

siparişlerimin paketlenmesi ve elime ulaştırma hızınız süper. Teşekkür ederim ürünleri kullandığımda sonuçları paylaşmaktan mutlu olacağım

gizem 2018-01-08

Değerlendirme : Değerlendirme yapılmadı.

Merhaba, ürünü krem yapımında kullanacaktım antioksidan olarak bu yüzden kristalize formda olması gerekiyormuş bu c vitamini hangi formdadır?

Yorum yap

Kötü İyi

PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.