HAKKIMIZDA

Denizada kozmetik mümessillik sanayi ve ticaret limited şirketinin 2010 senesinde hayata geçirdiği doa kozmetik projesinin içinde büyüdü doa kimya. Doa kozmetiğin 2014 ve 2015 yeniden yapılanma programı çerçevesinde özellikle profesyonel kullanım amaçlı asit, mineral ve vitaminler artık doa kimya bünyesinde satışa sunulması hedefiyle doa kimya kurumsal kimliği ve internet satış sitesi oluşturuldu.

Sürdürülebilir tüketim için sürdürülebilir üretim felsefesiyle hareket eden doa grup, tüketicilerin gösterdiği ilgiye layık olmak için daha fazla çalışması ve hizmet kalitesini artırması gerekliliğiyle özellikle profesyonel ve kurumsal müşterilerimize doa kimya sitesinden hizmet sunacak.

Bizlerden yaptığınız her alışverişin, sosyal sorumluluk adına üzerimize yüklediği yükün farkındayız. Doa kimya, sürdürülebilir bir gelecek inşası için gerekli araştırmalar ve geri dönüşüm bilincinin yayılması ve verimlilik için, ciddi bir araştırma bütçesiyle özellikle 2015 yılından itibaren sosyal hayatta daha fazla proje üretmek ve dünya üzerinde yaşamsal faaliyette bulunan canlıların hayatlarına katkıda bulunmak için, çıktığı yolda büyüyerek yürüyecek. Güveninize layık olmaya çalışacağız.