Keratinli Saç Bakım Maskesi

Puan | 0 Oy 18053

Keratinli Saç Bakım Maskesi


Kozmetik


Sabit fiyatlı Kargo (4,00TL)
Fiyatı : 40,00TL KDV Dahil 40.00 TRY

Keratinli Saç Bakım Maskesi


Doa keratinli saç bakım maskesi,boyalı, kuru ve yıpranmış saçlarınızın bakımı için formüle edilmiştir. Maske içeriğindeki keratin, proteinler, vitaminler sayesinde saçınızın ihtiyaç duyduğu nem ve bakım için tasarlanmıştır. Maske içeriğinde yoğun bitkisel yağ kullanılmıştır. Maske yoğun yağ içerdiği için duştan önce bakım yapılmalı ve durulanarak kullanılmalıdır. Maske içeriğindeki yüksek yağ oranı nedeniyle durulanarak kullanılır. 
 

Keratinli Maske Kullanımı


Keratinli saç bakım maskesini duştan yarım saat (30 dakika) önce, saç uzunluğuna göre yeteri kadar maskeyi saçlarınıza uygulayınız. Maskeyi saçlarınıza iyice yedirmeli ve sonrasında nazikçe tarayarak maskenin saç tellerinize iyice nüfuz etmesi sağlanmalısınız. Keratinli maske bir saç bakım ürünü olduğu için saç tellerine uygulanmalıdır, saç derisine sürülmesinde bir fayda veya zararı yoktur. Ancak sarfiyatı arttırmamak için genelde saçın daha hasarlı kısımları olan saç uçları ve diğer boyalı vb. kısımlara bolca uygulanmalıdır. Daha sonra bekleme süresi sonunda duşta saçlarınızı şampuan yardımıyla yıkamalısınız.
 

Keratinli Maske Uyarılar


Haricen kullanım içindir. Göze temasından kaçınınız. Oda sıcaklığının altında serin ve kuru yerlerde, kapağı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.
 

Keratinli Maske İçindekilerAqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Isopentyldiol, Hydrogenated Starch Hydrolysates (sorbitol), Theobroma Cacao Seed Butter (kakao yağı), Cocos Nucifera Oil (hindistan cevizi yağı), Mangifera Indica Seed Oil (mango yağı), Argania Spinosa Kernel Oil (argan yağı), Macadamia Ternifolia Seed Oil (macadamia yağı), Tocopherol (e vitamini), Squalane, Panthenol (b5 vitamini), Sodium Lactate, Sodium Pca, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Phenoxyethanol, Saccharomyces/Zinc Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Magnesium Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomyces/Silicon Ferment, Behenyl/Stearyl Aminopropanediol Esters, Ceteareth-29, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
 

Keratin Bakımı


Keratin bakımı son dönemlerde oldukça popüler olan bir saç bakım metodu. Ancak keratin bakımı özellikle brezilya fönü gibi uygulamalarla karıştırılıyor. Genelde keratin bakımı olarak da adlandırılan brezilya fönü veya kalıcı fön gibi uygulamalar formaldehit ve balmumunun ısı yöntemiyle saça sabitlenmesi işlemidir. Dolayısıyla bu işlemlerde kullanılan peraparatların keratin içermesi, keratinin saçınızda kalıcı bir etki yaratacağı ve saçınızı düzleştireceği anlamına gelmez. Dolayısıyla doa keratinli maskeyi saçınıza yüksek ısı yardımıyla uygulamayınız.
 

Keratin Yüklemesi


Son dönemde popüler olan bir başka uygulama ise keratin yüklemesi denilen uygulamalar. Bu uygulamalardaki ana amaç yıpranmış saç tellerinin keratin gibi proteinler ve çeşitli silikonlarla kaplanması yöntemidir. Doa keratinli maske bu bakımı silikonsuz içeriğiyle yapar, yoğun yağ, vitamin ve proteinlerle birlikte isopentlydiol, sorbitol ve behenyl/stearyl aminopropanediol esters gibi silikon içermeyen maddeler içerdiği için saç tellerinize bakım yapar.


keratin, keratin fiyatları, keratin markaları, keratin bakımı keratin yüklemesi, evde keratin bakımı, keratinli maske

Ayşegül kiriş 2017-07-22

Değerlendirme : Değerlendirme yapılmadı.

Yanmış saçlarımı kurtardı.sonuçlarına inanamadım. Nerdeyse tüy haline gelmiş kopmak üzere olan saçlarım şu an parlıyo.teşekür ederim doa kimyaya.

Betül dönmez 2017-12-16

Değerlendirme : Değerlendirme yapılmadı.

Ürün görünmüyor gramajı ne kadar

NURİYE 2018-01-03

Değerlendirme : Değerlendirme yapılmadı.

merhaba ürün hakkında bilgi alabilir miyim?

Yorum yap

Kötü İyi

PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.